Apie Mus

UAB „AV SYSTEMS“ kolektyvą sudaro ne tik  kvalifikuoti ir sertifikuoti inžinieriai, turintys daugiau nei 15 metų darbo patirtį, bet ir kiti savo srities profesionalai. Mes padėsime Jums surasti tinkamiausią sprendimą projektuojant bei diegiant šviesos, garso ir vaizdo sistemas, pasirenkant reikiamą įrangą, užtikrinant tinkamą jos priežiūrą. Šiuo metu turime platų klientų ratą ne tik Lietuvoje bet ir įvairiose užsienio šalyse.

Profesionalumas

Esame savo srities profesionalų komanda, oficialūs daugelio žymių gamintojų tiesioginiai partneriai ir atstovai, produktų ir sisteminių sprendimų integratoriai. Atstovaudami mūsų partnerių tiekiamus sprendimus, patys stengiamės vadovautis aukštos darbo kokybės bei puikiomis klientų aptarnavimo nuostatomis. Per daugelį veiklos metų įgyta ir sukaupta patirtis leidžia mums tinkamai ir sėkmingai vystyti veiklą, siekti naujų, sudėtingesnių projektų ir uždavinių sėkmingo įgyvendinimo. Garantuojame, kad visi šviesos, garso ir vaizdo sistemų projektavimo ir diegimo darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku. Įmonė yra autorizuota organizuoti garantinę ir pogarantinę įrangos priežiūrą ir  aptarnavimą visiems atstovaujamiems produktams. Šiuo metu įmonėje diegiami ISO kokybės sertifikatai ir tai įrodo įmonės kompetenciją, siekimą tobulėti ir išskirtinę orientaciją į klientus.

Filosofija

Rekomenduodami geriausius ir optimaliausius sprendimus kiekvienam klientui, mes pasitelkiame modernias ir išvystytas technologijas bei sprendimus, jaučiame atsakomybę kiekvienam užsakovui asmeniškai. Kiekviename projekte siekiame maksimaliai išpildyti visus užsakovų lūkesčius bei siekiame užtikrinti maksimalų pasitenkinimą bendradarbiavimu. Laimingas klientas – raktas į tolimesnę sėkmę!

Lankstumas

AV SYSTEMS yra įsikūrusi Vilniuje, veiklą vysto visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų nuolatos tobulėjantys specialistai savo kvalifikaciją kelia keliaudami visoje Europoje. Esame pasirengę atvykti pas Jus į bet kurį kampelį. Garantuojame Jums kokybišką įrangos pristatymą iš viso pasaulio – mūsų profesionalių logistikos skyriaus darbuotojų dėka ją visada pristatome laiku. Profesionaliai atliekame tiekiamos aparatinės ir programinės įrangos sistemų integravimą, konfigūravimą ir priežiūrą. Mes patys mėgstame aplankyti savo klientus, pabendrauti, išklausyti, taip pat visada laukiame Jūsų apsilankant mūsų biure. Gal kavos..?