Paslaugos

Projektuojame įvairios apimties ir sudėtingumo kompleksinius audiovizualinių sistemų, akustinių sistemų, apšvietimo sistemų sprendimus, atsižvelgdami bei įvertindami individualius klientų poreikius ir galimybes. Profesionaliai atliekame tiekiamos aparatinės ir programinės įrangos sistemų integravimą, konfigūravimą, priežiūrą ir aptarnavimą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.

Renginių filmavimas ir transliavimas

Jūsų įmonės organizuojamas renginys – konferencija, ar įmonės kasmetinis suvažiavimas, ar bet kokio kito formato renginys, kurį Jūs norite transliuoti internetu – galime atvykti ir tiesiogiai ištransliuoti Jūsų renginius su Streamstar įranga. Kokybiškas audiovizualinis turinys šiandien internete pasiekiamas įvairiais būdais ir prieinamas labai plačiai vartotojų auditorijai. Pasiekti savo tikslinę auditoriją – kiekvienos įmonės tikslas.

Naudojant Streamstar vaizdo transliavimo įrangą šis uždavinys tampa paprastas. Nesvarbu kokio formato Jūsų renginys – galime atvykti ir tiesiogiai transliuoti jį internetu. Pasitikėkite mumis ir Jus matys visas pasaulis!

Plačiau

Plačiau
Profesionalios garso ir vaizdo bei šviesos įrangos pardavimas

Ieškote profesionalios garso, šviesos ar vaizdo įrangos? Esate vietoje ir laiku, kadangi mes visuomet pasiruošę rekomenduoti pačią tinkamausią įrangą Jūsų poreikiams. Prašome kreiptis ir suteiksime Jums reikiamą informaciją apie Jus dominančią įranga ir pateiksime savo profesonalias įžvalgas, taip pat informuosime apie mūsų turimas prekes. Netgi jei jų tuo metu ir neturėsime, esame pasirengę greitai ir operatyviai pristatyti visų pasaulyje garsių gamintojų Jums reikiamą įrangą.

TV, radijo bei inžinerinių sistemų integracija

Jūsų norai – mums įsakymai, integruosime televizijos, radijo bei kitas audiovizualines sistemas pagal Jūsų pageidavymą. Kompleksinių sistemų integravimas – mūsų pagrindinė veikla, integruojant mūsų atstovaujamų gamintojų sistemas savo klientams suteikiame visą reikiamą informaciją jos naudojimui tuo pačiu apmokome personalą ją valdyti.

Šviesos, garso ir vaizdo kompleksų projektavimas

Kiekvienos idėjos virtimas materija prasideda nuo kruopštaus planavimo, o planavimo stadijoje kiekviena detalė yra itin reikšminga, kuri vėliau tampa puikiai funkcionuojanti sistemos dalimi arba nemaloni smulkmena, kuri trikdo ne tik darbą, bet ir sukuria paildomas išlaidas. Dėl šių priežasčių projektuojant šviesos, garso, vaizdo ar silpnūųjų srovių sistemas mūsų specialistai pro akis nepraleidzžia nei menkiausios smulkmenos. Atsižvialgiant į kliento poreikius bei, žinoma, turimą biudžetą, dedame visas pastangas pageidavimų išpildymui.

Vaizdo klipų, reklamų, vinječių gamyba

Kadangi projektuojame šviesos, garso ir vaizdo sistemas, prekiaujame  profesionalia garso ir vaizdo bei šviesos įranga, logiška, kad per daugybę metų esame išmokę ją valdyti ir patys praktiškai. Taigi jei norite savo klientus priblokšti išskirtiniu savo ar savo produkto pristatymu, vaizdo klipu, reklama, nekomerciniu video – kreipkitės į mus. Juk niekas taip neveikia žmogaus kaip garsas ir vaizdas!

Kodėl mes?

 


Mes garantuojame, kad pateiksime patį geriausią profesionalios vaizdo, garso bei šviesos įrangos pasiūlymą bei produktus, atitinkančius geriausią kainos-kokybės santykį. Reikalui esant galime gauti bandomąją įrangą ir išmėginę galėsite nuspręsti, ar ji atitinka Jūsų poreikius. Autorizuotas įrangos servisas atliks įrangos suderinimą, profilaktinę priežiūrą bei suremontuos sugedusią įrangą.


Susisiekite su mumis