Renginių filmavimas ir transliavimas

Filmuojame ir transliuojame konferencijas, seminarus, sporto varžybas, koncertus ar kitus renginius. Tiesioginės transliacijos pateikiamos į Jūsų pageidaujamus socialinius tinklus, tokius kaip: Facebook, YouTube ir kitus. Pažadame profesionalų Jūsų renginio aptarnavimą naudojant aukščiausios kokybės įranga.

Filmavimas

Filmuojame konferencijas, seminarus, koncertus, sporto varžybas ir kitus renginius. Operatorių ir režisierių komanda pasirūpins puikiu, aukštos kokybės vaizdu ir garsu, kad Jūsų renginys būtų patrauklus žiūrovams.

  • 6 profesionalios kameros
  • Profesionali įgarsinimo įranga
  • Komentavimo galimybė

 

 

Transliacijos

Transliacijoms naudojame modernią Streamstar transliacijų įrangą, kuri suteikia galimybę transliuoti HD formatu į bet kurį socialinį tinklą (Facebook, YouTube, JVC video cloud ir kitus), pridėti grafikas, rodyti sulėtintus pakartojimus (slow motion) taip pat turi galimybę pridėti transliacių kokybės perėjimus ir dar daug daugiau. Taigi šis „streameris“ turi visus profesionalių transliacių atributus – o tai privalumas Jums, kadangi nereikia papildomos įrangos.

 

Iš oro (filmavimas su dronu DJI Mavic Pro)

Filmavimas iš oro? Ne problema, su DJI Mavic Pro dronu galime filmuoti Jūsų rengiamą koncertą, miesto šventę, sporto renginį ar bet kokį kitą renginį, kuris vyksta lauke. Vaizdas iš šio drono gali būti perduotas tiesiogiai į transliaciją, o tai tikrai gera galimybė pritraukti dar daugiau žiūrovų.

 

 

 

Filmavimo kranas

Teleskopinis kranas suteikia galimybę filmuoti įspūdingus vaizdus, o tai ypač aktualu koncertams ar kitiems masiniams renginiams. Galime garantuoti, kad Jūsų renginys su tokiomis plačiomis filmavimo galimybėmis taps labai patrauklus žiūrovui.

Kraną galite išsinuomuoti ir atskirai.

 

 

Turite klausimų?

 


Konferencijų, seminarų, sporto renginių, koncertų ar festivalių filmavimas yra kompleksinė užduotis, o kiekvienas renginys indivdualus, todėl kviečiame susisiekti su mumis, aptarti kokia įranga reikalinga Jūsų renginiui ir mes savo ruožtu pažadame pateikti Jūsų poreikius atitinkanti pasiūlymą bei profesionalų renginio aptarnavimą.


Susisiekite su mumis